Gå til innhold

dvd-spiller finner ikke cd/dvd


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse

Erketeit spørsmål, når du ikke gir oss mer info å gå på.

 

uanskvett, jeg hadde et lignende problem med en BTC DVD-brenner en gang i tiden. DVDer gikk helt fint å lese og skrive, men CDer ble ikke gjenkjent. Det viste seg at DVD-driven var defekt og måtte byttes. Jeg fikk ny - etter bare tre og en halv måneds ventetid.

Lenke til kommentar
hva mer info trenger du da??

Hvilket operativsystem? Installert Service Packs? Hvis så, hvilke? Hvilken DVD-drive er det? Hvilken driver bruker du? Firmware-versjon? Er det blanke disker som er problemet, hjemmebrente eller fabrikkdisker? Funket det greit før? I så tilfelle, hva annet, om noe, har endret seg? Hvilket hovedkort har du? Oppdatert

BIOS og chipset-drivere? og så videre.

 

Nytter ikke å bare slenge ut et spørsmål uten info og forvente at vi skal kunne slippe løsningen rett i fanget på deg, vet du.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...