Gå til innhold

Nytt skjermkort (PCI-E)


Dwalker

Anbefalte innlegg

Skal ha meg nytt skjermkort til et Asus A8N SLI Deluxe, men har litt problemer med å bestemme meg. Utvalget av kort er jo ikke akkurat det beste nå. Har i utgangspunktet bestilt meg et PowerColor X800 Pro VIVO, men har i den senere tid blitt litt usikker på om jeg burde velge noe annet.

Et alternativ er å kjøpe det billigste pci-e kortet jeg finner og vente til utvalget blir litt bedre.

Er det noen som kan gi meg noen råd om hva som vil være det lureste å gjøre. Er i grunn en ATI-fan, men pga SLI hadde det kanskje vært best å velge et NVIDA-kort.

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Jeg ser inegn grunn til å ikke kjøpe noe kort nå. Det er da høytid for monster kort omtrent. Du kunne jo eventuelt ha spart til x850xt pe da, hvis du mener x800 pro er litt "slapt" :p

Men jeg tror ikke du vill angre på kortet du har bestilt ;)

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...