Gå til innhold

MultiNote CL56E\Znote4200 hva er best?


Smilla

Anbefalte innlegg

Hei.

 

Hadde lyst på en Znote4200 men så leste jeg her at det var omtrent samme maskin. så på den på Multicom og fant ut at det ser slik ut ja. Men for meg virker det som Znote er billigere og bedre ettersom man kan velge hardiskstørrelse, RAM etc.

Har ikke lyst til å gjøre ett forhastet kjøp. Noen som har erfaringer?

 

er det andre maskiner som er bedre en denne\disse i samme prisklasse?

Skal bruke maskinen til spill, litt animasjon, multimedia.

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Jeg har hørt at det er flere som har problemer med Znote enn Multicom. Jeg hadde en Zepto Znote før, jeg var veldig fornøyd med den, men kjøpte en Whitebox CL56 siden den var billigst av alle CL56 baserte pc'er.. Tror igrunn det er omtrent det samme hva du velger utifra merke sammenlignet med kvalitet. Har dog ikke sjekket pris og spesifikasjonene på de..

Lenke til kommentar
omtrent samme maskin....

Det er samme maskin.....Multicom er utsolgt for 1,7 og 1,8 prossesor, men er dessuten 1500,- billiger en zepto på 2,0 ghz. Uansett ein kongemaskin som du garantert blir fornøyd med :thumbup:

Endret av kenthlar
Lenke til kommentar

Jeg kjøpte fra Cl56 fra multicom for 2 uker siden. Fikk maskinen på 3 virkedager + at jeg fikk svar på e-mailene mine på en halv time. Slå den.

Fikk også et skriv tilbake angående et spm om RAMens latenzy.

Endret av xSotte
Lenke til kommentar

Takk for svar. har faktisk bestemt meg nå for Znote. heller 60Gb 7200 hardisk enn 80Gb saktere :) det er et par grunner til, med hvilke valg man kan ta som også utgjør litt. (også har de fine vesker :blush: )

Tenkte faktisk på Ferrarien også, men jeg synes ikke den virker like bra. Noen sa at det var omtrent samme pris (i ferraritråden), men dat er det ferrari uten moms og Znote med moms etter det jeg fant ut.

 

Takk for svar. det var egentlig det jeg skulle si :D

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...