Gå til innhold

PowerColor Radeon 9250 og VGA- til RGB scart overg


tormodnt

Anbefalte innlegg

hei!

 

I avforum.no diskuteres det litt rundt overgangen fra VGA til RGB scart.

 

jeg ville bare få bekreftet at jeg kunne bruke dette (PowerColor Radeon 9250) kortet sammen med en slik overgang.. og gjerne om jeg kan bruke min bærbare PC med ATI Mobility RADEON 9600 kort også..

 

Sitter å skal bestille kort nå, og det går litt tregt med svaren på avforum så tenkte jeg skulle prøve lykken her.. ;)

 

btw; for dem som ikke vet hva jeg snakker om ta en titt her: lag din egen VGA til RGB scart kabel. (thanx palarsen hos avforum.no for hjelpen så langt..)

Endret av tormodnt
Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Hvor bestiller du denne kabelen fra eller skal du mekke den selv? :)

 

Har uansett bestilt meg et Hightech Excalibur ATI Radeon 9200SE og et Leadtek WinFast TV2000XP Expert fra databutikken.com.

 

Ikke rare investeringen og jeg tviler på at jeg trenger noe mer kraft for tv/film-seing på mitt 32" 100hz 8608 Phillips-TV.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...