Gå til innhold

7600 verdt 1900 kroner?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
noen som har noen meninger om dette?

det spørs jo om du har en telefon fra før av. Selv har jeg vanskelighet for å se noen telefon som kan gi mer for pengene enn en 7600 hvis den er ny, og koster 1900.

 

Den har jo tross alt UMTS, trege, 29 (?) mb minne, grei skjerm (128 x 160 piksler, TFT), man kan legge inn mp3 selv om den ikke har minnekort, men sist men ikke minst har den et unikt design det er verdt å betale for.

Lenke til kommentar

Den mangler minnekort og er uendelig stygg! Etter min mening så er den ikke verdt det, men hvis du har veldig lyst på den så er det jo opp til deg om det er verdt å betale to tusen for en mobil som ser ut som en gameboy eller noe. Design er jo egentlig bare smak og behag, E700 hadde ikke vært verdt den den koster hadde det ikke vært for designet, bare for å ta et eksempel.

Lenke til kommentar

Hmm, lite mobiler tåler i grunn. Vart veldig uheldig før for å få telefoner som måtte på verksted etter en uke etc. Værste var vel 7110 som kom på verksted dagen etter blææh.

 

Har litt lyst på 7600 jeg også, ser litt annerledes ut he he.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...