Gå til innhold

TV-ut på MSI Neo2 med 9600xt


Snicker

Anbefalte innlegg

Er nå andre gang jeg har sendt mitt MSI Neo2 kort inn til RMA for testing. Men de finner ingen feil på det. Og denne gangen testet de også et Radeon 9600XT kort for å se om de fikk tv-ut til å fungere. Noe som de mente fungerte. Men noe som jeg ikke får til. Og det er meget kjedelig for meg, siden jeg ikke får sett film på tv da.

Kan det være noe med minne typen som gjør at TV-ut ikke fungerer?

Noen andre som har samme speqs som meg?

 

PS: Se speqs på profilen

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Kan gjøre det når jeg får maskin tilbake igjen. Men er nu det vanlig, properties på skjermen, inn på advanced, velge ATI sin TV ting. Men TV enable knappen er bare grå. Og når jeg tar force tv detection kommer det heller ikke noe. Når jeg flytter svhs kabeln til min eldre pc med GeF3 kort, så er det ingen problem med å få pcen på tven.

Hvis en drar ut monitor kabelen skal en kunne se botinga av pcen på tven også. Men kommer ikke noe på tven med radeon kortet. Vet også at tv ut fungerer helt fint. Flytter jeg kortet over i en annen PC funker det helt fint.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...