Gå til innhold

en kompis trenger et nytt hk !


Xch0rp

Anbefalte innlegg

alle som bor i bergen husker at for noen uker siden så lynte det "LITT" og de fleste isdn bokser tok kvelden, det hjorde også hk+strømforsyningen til en kompis av meg :p

han fikk seff låne strømforsyning og hk av meg, men det hket som han låner er det en eller flere feil på. maskinen slår seg av akkuratt som den selv ønsker. dvs. den står på og du kan bruke den men hvist du skal surfe litt på nettet eller laste noe ned så rebooter den.

 

men dette hk klarer også og skru seg på av seg selv....plutseli....mitt på natten eller en gang når den står av så bare slår maskinen seg på eter egen vilje.

kvapp litt første gangen dette kjedde, huset var mørkt,pcen var av og eg var alene heme og så på x-files så plutselig gikk pcen på....litt "spooki"

dette er foresten et "AOpen AK77-8xn socket A hk.

 

han har en AMD XP 2500+ barton som er ulåst :D, men akkuratt nå har han min multipler låste AMD XP 2600+ Thodgebred eller hva nå det heter.

 

her er spørsmålet: hvilket hk bør han kjøpe seg? han hadde et ABIT NF7s som gikk til helvette. eg har tenkt litt på ABIT AN7 forde at eg vet at ABIT sine hk er meget overklokking venlige :D

det eneste det er: går det an å kjøre disse 2 prosessorene i et hk med dual prosessors ? og hva har egentlig et slikt dual sustem å si på ytelsen ?

tenkte litt på dette

 

takke for alle svar :thumbup:

Endret av Xch0rp
Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...