Gå til innhold

Trenger hjelp, tips og erfaringer?


Siomir

Anbefalte innlegg

Jeg har lett etter utalige mange programmer som jeg skal liksom kunn øke vifte hastigheten på kortet mitt med!

Atitull:

Denne toolen viser og måler artifactmengden, etter at jeg skiftet kjøler og kjører på en langt bedre temp, så viser den artifacts til de grader, men det skjer ikke i spill...ikke engang doom3....forresten feil å si, så lenge ati tool var installert så fikk jeg artifacts, men når jeg slettet den fra maskina...kjørte jeg artifact fritt.Merkelig huh?

 

Riva tuner:

Den har vifte kontroller, den skrudde plutselig opp mhz'en på mem til 1134mhz, det er noe som mitt kort ikke vill klart i all verden!Funka greit helt til dette problemet oppsto, like farlig som å stikke en gaffel i kortet på en fin solskins dag!

 

Radlinker:

Noen som har en guide?

 

Rage3d Tweak:

Har ikke prøvd, er denne bra?

 

Sapphire Redline TT:

Ganske greit tp egentlig, forklaringer på det meste du kan gjøre!

Fortsatt ingen vifte kontroller.

 

Kan artifacts skylles dårlig hw?som HK etc?

Bare lurer, har kjørt mitt vivo kort på xt hastigheter en stund nå og vurderer å flashe tilbake!

 

Det hadde vært fint å delt erfaringer og gitt tips, det er noe jeg og sikkert andre ville satt pris på :thumbup:

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

har ikke hørt om noen progs for å styre vifta på skjermkortet fra windows...harke hørt om noen som gjør det i det hele tatt egentlig, utenom tilfeller der vifta er modda med reobus viftestyring da...og det er ikke så vanlig å bruke sånt på gpu vifter

 

rade3d tweak er veldig bra synes jeg, liker dame skinet

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...