Gå til innhold

Kjøpe Connect3D kort?


kirssa..

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse

:hmm: Da blir jo saken en annen...

 

Men med mindre du er avhgengig av VIVO, så ville jeg heller valgt dette kortet. Kjølingen er betydelig bedre og mer stillegående. Bundelen er i tillegg mye fyldigere. Kortet er på lager. Alt dette til en billigere pris!

 

EDIT: Omformulering

Endret av TJ
Lenke til kommentar
:wow: er det så dyrt i sverige? selv omregnet til norsk valuta koster det connect3d kortet over 4400 kroner..

Hadde ikke trodd det jeg heller. Finnes kanskje en nettbutikk eller to i Sverige som selger kortet billigere enn databutikken gjør.

Lenke til kommentar

Riktig det. På VIVO-kortene kan du åpne de fire siste pipelines ved å bytte til XT-BIOS (PRO utgaven har 12, XT har 16). Finnes en guide om dette på forumet ett sted. Hvis du er interessert i å gjøre dette, så må du ha et VIVO-kort, men vær oppmersom på at du mister garantien på kortet hvis du bytter til XT-bios!

 

EDIT: Skrivefeil

Endret av TJ
Lenke til kommentar
Connect3D har som overnevnt ekstrem tynn bundle. Bortsett fra eska får du som regel en driver CD i lag med en liten ledning.

 

Ville nesten kalt det er "bulk" kjøp om det ikke var for disse tingene.

ja,du har rett ^Th0mas^.jeg har selv et Connect3D ati 9800,fikk bare med et par kabler og driverplata.og eska var den minste jeg har sett til et grafikkort.

Endret av Traxco
Lenke til kommentar
Connect3D har som overnevnt ekstrem tynn bundle. Bortsett fra eska får du som regel en driver CD i lag med en liten ledning.

 

Ville nesten kalt det er "bulk" kjøp om det ikke var for disse tingene.

ja,du har rett ^Th0mas^.jeg har selv et Connect3D ati 9800,fikk bare med et par kabler og driverplata.og eska var den minste jeg har sett til et grafikkort.men prisen var ok,så hva mere trenger man da ;)

Nei det er helt glimrende når man samtidig sparer litt penger på det :) Men jeg syns prisen på det som han viste på den svenske nettshopen var horribel. Samtidig kunne en få ett Sapphire kort med VIVO og full retail til 4-500 kr mindre..

Lenke til kommentar

Jeg synes det er rimelig teit av skjermkortfabrikantene å legge ved gigantiske "bundler", som gir en unnskyldning til å skru opp prisen.. spill som mange ikke er interessert i engang. Samtidig er det vansklig å finne skjermkort uten bundle. Fikk et dårlig tomb-raider spill og noe annet stæsj med sist grafikk-kort, som fortsatt ligger i eska :no:

Endret av likferd
Lenke til kommentar
Jeg synes det er rimelig teit av skjermkortfabrikantene å legge ved gigantiske "bundler", som gir en unnskyldning til å skru opp prisen.. spill som mange ikke er interessert i engang. Samtidig er det vansklig å finne skjermkort uten bundle. Fikk et dårlig tomb-raider spill og noe annet stæsj med sist grafikk-kort, som fortsatt ligger i eska  :no:

Fordi produsentene har en gigantisk bundle med grafikkortene sing betyr ikke det at kortet koster mere enn andre kort av samme ytelse... Mitt MSI 6800 fikk jeg med Xlll, Prince of persia, uru og 5-7 cd'r med programmer... Og hele den pakka kostet like under 2800, noe som er vanlig pris for ett 6800, selv de uten noe serlig bundle ;)

Endret av Prebo
Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...