Gå til innhold

Ground Control 2-demoen


Anbefalte innlegg

Hva synes folket om denne?

 

Jeg skal ærlig innrømme at jeg var skeptisk til et et Sierra-RTS med mye grafikk etter WotR, men det er noe ved dette spillet som griper ganske godt. Ikke er det for vanskelig å sette seg inn i, men det krever en god del for å mestre det.

 

Interfacet er litt klønete, og det er ikke alltid like oversiktlig som en kunne ønske, men spillet gjør definitivt noe nytt ut av RTS-sjangeren, og man må jo lære å krype før en skal kunne gå. Som multiplayerspill fungerer det også ganske knirkefritt, med stor fokus på taktikk og forvaltning, sånn det skal være. =)

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Enig med deg i at spillet er ganske greit å sette seg inn i. I multiplayer virker det også knirkefritt. I det hele tatt synes jeg det spillet virker utrolig godt polert. Personlig har jeg litt problemer med slike spill, da det skjer så mye på en gang. Spesiellt i multiplayer er jeg ett lett bytte :no:

Men for de som liker slike spill, må det være en gave.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...