Gå til innhold

Fantasipris på brukt pc


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse

Det er bare du som forstår. De andre er drita teite ....

 

Sett opp en prisliste du, - med prisene. Så kan du se om den vil hjelpe alle oss andre til å skjønne. Du som vet må jo lære bort, - formidle din unike kunnskap. Jeg venter i spenning. Tusen takk.

Endret av enter
Lenke til kommentar

Vet at emnet har vært oppe før...blir bare irritert når jeg ser slike annonsere.

 

Selger selv brukt hardware etterhvert som jeg oppgraderer, og passer alltid på å sette en fornuftig pris på produktet jeg selger.

 

Trur nok han som selger den pc'n er klar over hva den er verdt...eller hva den ikke er verdt, men som enkelte her på forumet bruke å si "even a bigger fool." Alltid en eller anna idiot som vil kjøpe. Vil bare slik holdning til livs!

 

Og til Enter: Jeg har ikke unik kunnskap, bare sunn fornuft...noe som ikke kan sies om alle her på forumet. Å komme med slike uttalelser vitner om arrogant holdning og er med på å provosere. Noe som ikke gagner noen

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...