Gå til innhold

Mystisk skjerm


jaha-

Anbefalte innlegg

Hei!

 

Noen som vet hva som kan være galt når skjermen plutselig "blinker" på en måte... Den slår seg ikke av, men noen ganger så låser alt seg og så blinker skjermen en gang slik at alt blir sort. Og etter det fungerer den som den skal. Noen som har vært bort i noe lignende?

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

ja det er akkurat slik det er...

 

Men det rare med alt dette er at det skjedde aldri før jeg skfitet kabinett. Jeg tok ut alle komponentene inkl. strømforsyningen og satt dem i et annet kabinett. Etter det har problemet oppstått.

 

Jeg har en 300W strømforsyning, og et Gainward GeForce TI 4200 3-D kort. Vet ikke om 300W kanskje blir litt lite?

Lenke til kommentar

Jeg har et Asus Ti4200-kort og samme "problemet". Kommer av og til hvis jeg overklokker skjermkortet, og/eller bruker Omega-driverne. Skjer ganske sjeldent, og KUN i windows (desktop). Har aldri orka å bry meg med det.

 

For lite strøm er garantert utelukka i mitt tilfelle. Bytta fra Superflower 320Watt til Mist 550Watt (av andre årsaker) men det skjer fremdeles, og like sjeldent.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...