Gå til innhold

Nero Burning rom 5


Anbefalte innlegg

Jeg har Nero Burning rom 5 jeg har en RAR fil som skal brennes på en DVD, Jeg velger først DVD, så velger jeg Complimate new... , så velger jeg Data DVD så legger jeg til filen så kommer det en melding som det står :

"The file "Filmer.Rar" is larger than 2gb therefor cannot be stored in an ISO file system. Please use the UDF File system to write such large files.This can be done by selecting another complication type."

Hva skal jeg gjøre har prøvd å finne det ut.... men uten hell :( :no:
Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Mener å huske at en del av 5'er versjonen av Nero ikke var så tilrettelagt for dvd-brenning (den hadde en del bugger, slik som den du har), dette kom seg på 6-versjonen, men ikke den aller første.

 

Du kan jo prøve andre programmer også....fikk ikke med noe program når du kjøpte dvd-brenneren vel?

Lenke til kommentar

Jeg fikk med Nero 5..... Nå klarte jeg det men da måtte jeg bruke mappen som RAR filen inneholdt.... men nå kom det opp en merkelig melding der det står :

 

WARNING

You are about to create a multi-session write omce DVD disc

Session no. 2 and above will not be readable

with some DVD-ROM drives and operating

systems prior to Windows XP

 

How do you want to continue?

Burn Multisession anyway(knapp)

Burn without multisession(Knapp)

Cancel(Knapp)

 

 

Hva betyr det?, og hva skal jeg trykke?, og hvorfor fikk jeg lagt til mappen men ikke RAR filen som var Ca. like store??? :dontgetit:

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...