Gå til innhold

Hvor har det blitt av motstandet mot Trump og Maga?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
16 minutes ago, ForTheImperium said:

Demonstrasjonen etter George Floyd, BLM og alle politivold mot den svarte befolkningen. Hvor har det blitt av de? Trump skal jo benåde drapsmannen til Floyd, og jeg ser ingen reagerer. Nylig ble G.Floyd statuen demontert. Ingen raseri i gaten heller. Har bevegelsen rett og slett blitt knust?

De svarte er demoralisert. Sit your ass down er gjennomgangsmelodien nå. Rett og slett: Bli hjemme, ikke delta i noe.

Endret av Imaginacíon
  • Innsiktsfullt 1

Ingen kilder jeg kan se som tilsier at Trump skal benåde, så halve premisset ditt er jo basert på feil informasjon. 

Så er det forøvrig massive mengder demostrasjoner og vandalisme over hele USA for tiden, kanskje ikke direkte for BLM men nok annet å demostrere for.

 

Endret av MrL
  • Innsiktsfullt 1

Det er jo en god del demonstrasjoner og vandalisering av Musks Teslabutikker. Leste også om en mot-demonstrasjon. Tror det var 5 eller 8 pro-Musk-ere som demonstrerte. Det så ganske stusselig ut. Vanskelig å finne igjen saken siden 99,999999% av sakene er anti-Musk.

Edit: De var 5 vistnok.

Spoiler

pro-musk.thumb.jpg.85ea405fdabdf10602b0459e2ce39f1a.jpg

 

Endret av sedsberg
  • Liker 2
  • Innsiktsfullt 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...