Gå til innhold

Mail om at kontoen har uvanlig aktivitet, loggen er lang


raym123

Anbefalte innlegg

Hei. 
 

Fikk en mail fra microsoft at jeg hadde uvanlig aktivitet, logger da på for og se på aktivitet loggen for bruk, ser at dagelig har folk prøvd og logge på kontoen kanslje 6-7 ganger om dagen fra forskjellige land, står misslykket pålogging for det meste men i dag var det noen der det sto pålogging vellykket.

 

Hva slags konsekvenser kan dette få og hva kan jeg gjøre? Er det vanlig at folk prøver flere ganger om dagen å logge på kontoen din? Er forskjellige posisjoner og land. 
 

Håper noen har noen innspill :) 

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse
frohmage skrev (4 timer siden):

Er det en epostkonto det handler om? I såfall ville jeg byttet passord, aktivert to-faktors autentisering, og ikke tenkt mer på saken.

Ja epost adresse glemte å skrive det, skal lete etter to faktor autensering på mailen takk for tips :)

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...