Gå til innhold

Stem Frp!


:utakt

Anbefalte innlegg

del_diablo skrev (4 timer siden):

Han er pen, folkelig, og er litt mer handlekraftig enn Støre. Kampanjen rundt imagebyggingen var også mye mer folkelig, noe som er grunnen til at han faktisk var populær- 

Har Norsk presse og foretningslivet vært litt mer kritisk(og oppfulgende) så har de fulgt opp arbeidet etter den litt større skattereformen på 90-tallet... så hadde de antagelig hatt mer negative formeninger om Jensemannen. Han satt og som statsminister i perioden da Norge gikk all inn på New Public Management, noe som også er negativt. 

Ja.

Jeg husker veldig godt hvordan det var, det var under Stoltenberg at private helseforsikringen ble en ting i norge da helsekøene økte dramatisk.

Han lovte å fylle skolebassengene, det var et av hans viktigste valgkampløfter. Kort fortalt, det motsatte skjedde.

Han lovte også at det skulle bli langt flere gamlehjem, og de fleste husker vel hvordan den lovnaden gikk

Soningskøene økte, og det var daglige nyhetsoppslag om overfallsvoldtekter i Oslo. Man måtte leie fengselsplasser i Nederland for å få soningskøen ned igjen.

SSB har kommet med rapporter som viser at forskjellen i Norge økte under Stoltenberg, men at denne utviklingen ble bremset av høyre-frp regjeringen. Noe som media ønsker å tie om.

Dessuten så har han skylden i boligkrisen, det kan man enkelt se ut fra denne grafen:

 

SmartSelect_20230323_180014_Drive.jpg

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...