Gå til innhold

Nytt mus og tastatur


Anbefalte innlegg

Microsoft desktop elite

 

Eneste erfaringa jeg har med trådløse ting er ei gammel logitech mus, og må ikke si jeg var imponert når det gjaldt ytelse og batterilevetid.

Så det jeg trenger når jeg skal ha dette er

-mus som funker bra til spill (den i dette settet ligner litt på intelli 4.0???)

-LAAAAAAANG batterilevetid

-Godt ergonomisk tastatur med håndleddsstøtte

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Denne funker bra:

 

 

http://www.komplett.no/k/ki.asp?action=inf...18&GrpID=5&s=pl

 

 

Har selv musa, og den funker bra, lades i lade stasjonen, og det er enkelt å bytte batteri hvis du ikke har tid til å lade.

 

Har også trå versjonen av tastaturet, som er veldig bra, har også ett annet logitech tastatur som er tråløst, eneste ulempen var at signalet ikke gikk særlig langt, hadde problemer igjennom en tre-plate. Men musa funker helt fint uten problemer.

 

Det finnes også det samme settet med bluetooth, som vil funke på mange meters avstand, det var en test ett sted, og musa funka over 20 meter i betong bygg, og det er bra, skal vist tåle 100m eller noe sånt.

 

eneste dårlige med det, foruten prisen, er at den er treg i oppstarten pga bluetoothen, tar lang tid, søk etter testen og les selv.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...