Gå til innhold

beste hk'et


!KO!

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
har selv Abit NF7 v2.0 og det funker fett. men det innebygde lydkortet Sugermax da. har selv et annet lydkort om overgår det meste så det er inga problem

Mener du det lydkortet suger , prater du BULLSHIT! Tillegg: Lydkortet på Abit NF7-s v.2.0 er bedre (soundstorm)

Endret av southhome
Lenke til kommentar
har selv et annet lydkort om overgår det meste så det er inga problem

*sjekker profilen..* jepp har det samme kortet "Hercules Game theater XP 7.1"... helt fantastisk kort som overgår det meste jeg har hørt... synd det ikke er i salg lenger (jeg finner det iallefall ikke..) slik at andre også kan ta del i gleden :p..

 

 

(Deuce @ 26/12/2003 : 19:19)

Dette http://www.komplett.no/k/ki.asp?action=inf...10&GrpID=5&s=pl

eller dette http://www.komplett.no/k/ki.asp?action=inf...10&GrpID=5&s=pl

Førstnevnte best til overklokking, sist nevnte best på stabilitet. 

 

pisspreik... Abit kortet er like stabilt...

Lenke til kommentar
har selv Abit NF7 v2.0 og det funker fett. men det innebygde lydkortet Sugermax da. har selv et annet lydkort om overgår det meste så det er inga problem

Mener du det lydkortet suger , prater du BULLSHIT!

I forhold til Audigy 2 suger det.

Trodde du mente Abit NF7-s v.2.0 som har Soundstorm. i tester plaseres det mellom Audigy1 og Audigy2. Uansett suger er vel å ta for hart i.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...