Gå til innhold

Artifacts med ASUS9800XT


Sapphire

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
9800XT skal jo autoklokke seg etter tempraturen...om en klokker utenpå dette kan det få katastrofale følger.

Hvis man aktiverer "Overdrive" så klokker

det seg selv i forhold til temperaturen, ja.

 

Men om man ikke har aktivert Overdrive så vil jeg jo oppføre seg

som et hvilket som helst annet kort som ikke har temperatursensor.

Lenke til kommentar
Prøvde å dra ned memoryen litt for så å dra den litt opp,gjorde dette noen ganger og plutselig var alt av artifacts borte?

Skjønner ingen ting av dette!

Hvilken ns er det på rammen til asus korta da?kan virke som asus har tatt litt godt i på frekvensen her,og kallet det default,selv om kortet ikke klarer å kjøre det helt feilfritt.

 

Veldig surt og irreterende,vist dette er tilfelle,så ville jeg ha bytta,for kortet holder jo ikke spec.!

Lenke til kommentar

tror neppe det er artifacts når det kunn gjelder dette stedet, jeg holder en stor knapp på monitoren, har en gammel targa der det er masse fine prikker når det kommer kombinasjoner den ikke liker, tror du burdet ser mer på skjerm instillinger.

 

Mine artifacts startet med streker tvers over skjermen etter vært ble det blurete skrift osv nå har jeg et nytt 9800pro kort, poenget er at om det er artifacts er det enten på skjerment konstant eller ofte.

 

lucky bastard

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...