Gå til innhold

Pcen klikker hele tiden!


Anbefalte innlegg

IE har slutta og funke, jeg kommer inn på startsiden, men når jeg switcher URL i adresse feltet, fryser IE og alle andre programmer helt til jeg har gått inn på task manager og stoppet iexplore.exe..

Samt skjer dette med alle andre programmer som bruker iexplore (bla. windows media player, opera (bare når jeg skal spille av filmer osv..)

+++MANGE andre programmer!

 

Problemene starteet når jeg lasta ned en hau av filer fra P2P networks (ikke kazaa..) Har virus sjekket alle filer på harddisken, og ingen er infisert.. Skal prøve igjen nå snart, for det kom nettop en update fra Norton..

 

PCEN klikker omtrent hele tiden.. Kan ikke skjønne hvorfor.. har bare installert et spill (The Thing) etter at den startet og klikke.

Enkelte ganger klikker hele pcen når jeg høyreklikker på filer også.

 

Anders!

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Hei. det kan være mye rart som er galt, en enkel ting du kan prøve vist du har win xp er systemgjennopprettning. Gå på start kontrollpanel, velg system da får du opp et vindu. her får du flere valg gå inn på systemgjennoprettning, velg en dato før du lastet ned på nett. dette fungerer veldig bra når du har installert noe du ikke skulle ha gjort. lykke tl :thumbs::thumbs::thumbs:

Lenke til kommentar

Har prøvd en reperasjon av Windows, fungerer fremdeles ikke.. Har også kontrolert for spyware/virus.. Gjorde det nå nettop før jeg dro hit (er borte.. får sjekke resultatet når jeg kommer hjem.)

 

Det jeg glemte og si var: Når pcen starter og "klikke" så kommer det en merkelig lyd ut av harddisken.. Kan ta den opp når jeg kommer hjem og legge ut på nett. Er liksom en "lys" lyd i forhold til den standard "harddisk-bråk-lyden". "Itsh-itsh-itsh" isteden for "Skurr Skurr Skurr". Lurer egentlig på om jeg må bytte harddisk? Den 20 gb`n jeg bruker nå til Windows-disken er litt gammel.. 2 år faktisk.. Men den bør jo funke bra for det? Har ikke gjort noe spessielt med den..

 

Noen mener at jeg har fått blaster-viruset? Men det kan jo ikke være det, ettersom Harddisken bråker så sykt merkelig..! =\ hmm

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...