Gå til innhold

Abit NF7-S V2.0 vs Asus A7N8X Deluxe


FuglFøniks

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse

Abit NF7-S vs. Asus a7n8x...

 

Som du ser har jeg et NF7-S som jeg er svært fornøyd med. Helt riktig at det har barnesykdommer, men det fungerer plettfritt etter dette. Overklokkings mulighetene er også helt geniale. Gå for Abit's HK.

 

Velg Abit...

:thumbs:

Lenke til kommentar

Det går da an å titte litt rundt i forumet her og se hvem som har problemer.

Og det er ASUS-gjengen.

Ikke for det, hvis man liker å mekke så er det ok. :cool:

Men ASUS flyter på navnet nå spør du meg.

Vi har begge deler i hus og det er ASUS som fusker.

Endret av sveinsel
Lenke til kommentar

Skal du klokke er det bare et valg og det er ABIT.

Abit sitt gir faktisk også bedre resultat i Aida32 og SS på standard innstiling og samme ram og cpu.(ikke at det er merkbart in real life da)

Har begge korta i hus,og ingenting å klage på noen av de...så skal du ikke klokke er det bare starte elle....melle

Lenke til kommentar

Tror nok ikke at det er slik at dersom man velger en av disse, og kommer til å slå seg konstant i hodet hvis man finner at den andre kanskje var bedre, siden de begge er kvalitetsmessig ganske like. Men er det ikke slik at abit kortet er det eneste kortet der man kan ha fsb opp til 250 (for amd athlon xp altså) :roll: ?

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...