Gå til innhold
Trenger du tips og råd? Still spørsmål anonymt her ×

Hvordan gjør man doggystyle?


Anbefalte innlegg

Hei!

 

Noob spørsmål, men hvordan gjør man det egentlig? Dama og jeg har prøvd oss litt fram, men det blir liksom ikke helt det store. Har også prøvd å Google, men det var dårlig med bruksanvisninger der ute :p

 

Bonusspørsmål: andre gøye, men ikke for kompliserte stillinger? Gjerne stillinger som det er lett å komme i (er omskjært), så følsomheten er veldig lav. Gjerne stillinger som gjør det mulig å se og ta :D

 

Anonymous poster hash: 61418...be1

Videoannonse
Annonse

Det er ikke noe magisk triks med doggystyle. Dama på kne med rumpa i været foran deg, du pumper inn i henne bakfra. Ferdig.

 

Når det gjelder andre stillinger: https://no.wikipedia.org/wiki/Kamasutra

 

Jeg personlig anbefaler heller å fokusere på alt det morsomme dere kan gjøre på hverandre med munn og hender. Uendelig mye mer variasjon, vanlig pumping er dritkjedelig uansett hvilken stilling man bruker.



Anonymous poster hash: 6e1d4...5f7
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...