Gå til innhold

Nero Anbefaling


odin28

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Jeg har brukt nero 6 en stund nå og er veldigt godt fornøyd..Liker spesielt godt Nerovision express 2 for og lage dvd filmer.Med litt kompremering fikk jeg 3 filmer inn på en dvd plate (prøvde for gøy).
Det meste av det du trenger følger med Nero 6 og det er nero 6 som støtter flest brennere både av dvd og cd rom brennere..Er ett meget stabilt og bra programm synes jeg..Er og fint med nero in cd hvor det er bare og sleppe filene over og det blir brent til dvd rw plata med en gang.
Om du kjøper det online er det 3 pakker du må laste ned,da laster du ned demoen av programmet og registrerer det med serie nummeret du får pr email.Står på siden att det kan gå litt tid før du får det men jeg fikk det etter 2 minutt.
Tror ikke du angrer om du går for nero 6 :D
Lenke til kommentar

....Om du kjøper det online er det 3 pakker du må laste ned,da laster du ned demoen av programmet og registrerer det med serie nummeret du får pr email.Står på siden att det kan gå litt tid før du får det men jeg fikk det etter 2 minutt.

Tror ikke du angrer om du går for nero 6  :D

Har prøvd noen ganger de siste dagene å laste ned

demoen, men får ikke lastet ned noen verdens ting fra

siden til Nero. Det går en stund og så kommer bare errorside opp.

Har prøvt alle downloadsidene.

Kan de være overbelastet med trafikk?

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...