Gå til innhold

Vilajoiosa, spain


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse

Den skrå kameravinkelen fungerer fint her. God dybdeskarphet i fint lys trekker ut de minste fargerike detaljer.

Det som irriterer meg er buskeveksten i venstre bildekant som trekker mye og ufortjent oppmerksomhet.

Et kutt slik at det hvite huset ytters til venstre skjæres av bildekant og en bortkloning av det resterende som nok vil gi litt pirkearbeid akkurat ved det oransje. Men problemer er til for å løses. jeg vet det går, men det vil kanskje koste opptil flere forsøk å få det pent og akseptabelt.

Men så er spørsmålet - er dette bildet verdt det???

Mitt svar blir da et ubetinget JA.

 

Roar

Lenke til kommentar

Har aldri sett (lagt merke til) vann i bekken når jeg har vært der. Dette gjorde det ennå koseligere ;-) Når er det tatt?

Ikke heeelt enig med Roar, men kanskje det er fordi jeg liker litt mere rot ;-) Syntes gresset laget et fint perspektiv, jeg.

 

Eeeh.. Jo! Roar har helt rett!! Jeg trodde det var gresset han mente - men nå ser jeg jo at det ikke var det! Jeg skjelet visst litt på høyre og venstre ;-)

Lenke til kommentar
Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...