Gå til innhold

Problemer med HTC Desire etter forsøk på unrooting


Anbefalte innlegg

Hei!

 

Har fått problemer med min ett år gamle HTC Desire. Jeg roota (tror jeg) telefonen i høst, men lyden på telefonen ble borte og telefonen begynte å reboote av seg selv. Derfor skulle jeg sende den inn til reprasjon i samråd med HTC. Ettersom jeg har roota den tenkte jeg at jeg måtte unroote den får at ikke garantien skulle ryke.

 

Fulgte guider og lasta ned en RUU til telefonen ved å laste ned en .exe fil og kjørte den på datamaskinen mens telefonen var kobla til. Etter den så ble den bare stående med en HTC logo, svart bakgrunn og varselsymboler i hvert hjørne. 928307.jpeg

Etter jeg koblet den fra datamaskinen kom det en bootloader med bare ett "valg" som det ikke går ann å trykke på. Det eneste valget er "RUU". Jeg kommer meg ikke fra disse skjermbildene.

928308.jpeg

928311.jpeg

Deretter lasta jeg ned en nyere RUU og det kom opp noe annet på skjermen.

dsc00975gc.jpg

 

Men det er umulig å komme seg til bootloader eller lignende.. Er det noen som vet hva jeg skal gjøre?? :hmm:

 

Setter stor pris på svar!

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...