Gå til innhold

Lurer på om Telenor hadde gjort det samme


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse

jeg regner egentlig med de vinner, USA'ianere er utrolig opptatte av personvern, og å beskytte sine grunnlov festede rettigheter (min generelle oppfatning iallefall)...hvis dette havner forran en jury, vil Pacific Bell vinne, garantert! ;)

 

GO Pacific Bell!!

 

 

og nei, jeg tror ikke StjeleHor ville gjort det samme...vi snakker tross alt om det samme selskapet som angivelig bruker kundelistene til andre selskaper somredskaper for salgs og markedsføringsavdelingen sin..ettersom de styrer linjene, vet de hvem som er kunder hvor... :grumpy:

Lenke til kommentar

Tull, Saksøk platebransjen selv! du har rett til det om disse snoker på din datamaskin. I Norge er det lov å laste ned MP3 men ikke dele ( ha MP3 filer i C:My Shared Folder ).

 

I tillegg saksøker Pac Bell to firmaer som sporer opp fildelere for RIAA.

 

Jævlig bra! Håper Pac Bell saksøker disse for HACKING og the Judge burer dem inne i 75 år i et homsefengsel i New Mexico med utvida vaselinrompe og gamle Reeves låter !

 

Nå er det nedover og ut med RIAA :yes:

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...