Gå til innhold

King Arthur Collection


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse

Får du det fra? Står ganske tydlig i RØD at tilbudsprisen er 7,49 Euro....kontra Steam sitt 14 Euro...

 

post-140267-0-38151500-1306773794_thumb.png

 

EDIT:

Beklager, er vist nok noe jeg som kunde hos gamersgate får. Da jeg logget meg ut såg jeg ikke tilbudsprisen lenger...jaja.

Endret av AvidGamer
Lenke til kommentar

Jeg er stor fan av Total War serien, og når jeg snublet over King Arthur: The Roleplaying War Game fikk jeg sjokk. Det har alle gode ting fra Total War + magi, heroes med talenter og skills, quests sammen med god fortelling. Det er spesielt historien som holder deg gående i de 100 timene du kan bruke i spillet, og lage spill som holder deg klistra i nesten 100 timer i strekk er jo en god prestasjon.

 

Etter å ha opplevd dybden i spillet, den vanvittige grafikken (får håpe du har et godt skjermkort), historien, de massive kampene som er godt balansert, kreative konseptet av modeller og skins, muligheten til å bygge kongeriket ditt og dens personlighet, enkelt sagt hele pakka for å gjøre denne sjangeren til 11/10, med alt dette trodde jeg spillet var laget av en styrtrik bedrift med masse folk, men Neocore er vist bare en liten gruppe med folk i Hungarn.

 

Dette er en perle av et spill som har fått altfor altfor lite oppmerksomhet og skryt. Det ga meg en av mitt livs spillopplevelser og fikk Rome: Total War til å se ut som støv ;)

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...