Gå til innhold

ZoneAlarm problem


Anbefalte innlegg

Hallo folkens.

 

Jeg bestemte meg for å installere litt beskyttelse da det skjer så mye rart i dagens dataverden...

 

ZoneAlarm Pro ser ut til å være meget brukervennlig, men jeg plages litt med min Messenger (v4.7) Den ser ut til å "fryse" etter noen minutter. Må trykke på exit å logge meg på hvert 5.minutt.

 

Håper det er noen her som har ZoneAlarm og som har en løsning.

 

Takk for oppmerksomheten :D

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse
Gå heller for NIS!

 

Heller ikke NIS er perfekt. Jeg brukte selv NIS i en periode og var MEGET fornøyd. Problemene startet når jeg måtte reinstallere TCP/IP. Etter det sluttet NIS å fungere, og det hjalp ikke å avinstallere NIS for så å installere på nytt. NIS lar seg nemlig ikke fjerne 100% fra Windows, bortsett fra å formatere. NIS blir såpass integrert del av Windows at det ikke lar seg fjerne. Jeg ble til slutt nødt til å velge et annet program.

 

Konklusjon: NIS er sannsynligvis verdens beste brannmur når den fungere. Hvis du derimot får problemer med Windows og må endre deler av systemet eller installere deler på nytt, blir NIS ubrukelig.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...