Gå til innhold

Rapportere dette til gm?


Anbefalte innlegg

Hei

 

Jeg var og levlet på min 84 rogue i twilight highlands. Plutselig kom det en level 85 mage og stjal alle quest mobsa mine, han sa han ikke trengte questet engang! og han fulgte etter meg på flying mounten siden han hadde raskere var det umulig for meg å komme meg vekk. Jeg tok HS til stormwind for å komme meg vekk, men da tok han bare portal til stormwind han også..

 

Så logget jeg av noen timer, og når jeg kom tilbake så stod han jo selvfølgelig der og ventet! Han har sikkert addet meg så nå kan han sjekke når jeg er online..

 

Idag kom han selvfølgelig tilbake når jeg grinda i Uldum, jeg fikk ingen mobs pga han pulla alle og bare aoea dem. Så jeg spurte hvorfor han gjorde dette og han svarte med "fuck off" og ga meg ett litt sleskt smil tilbake..

 

Kan jeg rapportere dette til GM? Er det bangrunn?

Endret av Overdox
Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Jeg vet ikke om dette går under Harassment, men sjekk om det gjør det for han er en idiot. Nødløsning:I cataclysm tjener du grassalt med penger. Skrik ut i Trade chat at du betaler 150 g til den personen som har en horde char på selvsamme server og som gidderå harasse han litt tilbake. Been there Done that. (ikke like ille, men litt hissig av meg)

Lenke til kommentar

Herregud da... vis dette går under harrasment er det tåpelig, ingen kan tvinge han til og ikke grinde, om han vil drepe dine mobs så vel sucks to be you.

 

Og ja du er rogue -.- Stealth + put han på ignore og bare grind til 85, han skal være utrolig flink vis han klarer og følge etter deg i et instance og gjøre det samme :>

Endret av DaXoN
Lenke til kommentar

Herregud da... vis dette går under harrasment er det tåpelig, ingen kan tvinge han til og ikke grinde, om han vil drepe dine mobs så vel sucks to be you.

 

Om noen spytter på deg hver gang du går fordbi personen, er det Mobbing eller bare "sucks to be you"?

 

Dette er et spill ok? dette er ikke virkeligheten.

 

Du kan ikke sammenligne sånt.

 

Igjen det er ingen som kan tvinge han til og ikke drepe mobs.

 

Det er ingen som kan tvinge han til og slette deg på friends (vis ikke en gm gjør det fordi han mener det er ok selfølgelig) men det stopper han ikke ifra og gjøre det på andre acc / chars kanskje tilogmed

 

Mitt råd er, dritt i han, stealth > quest andre plasser, fin deg en søt tank og gjør instance til 85, som det meste i wow så kan man ordne ting i instance når man er max lvler, og vis han VIRKELIG kjeder seg så mye at når du gjør quest etter la oss si 1mnd med instance > raid, vel da er det kjipt.

 

Du kan bare være glad du ikke er like hjerneskadet som han ;)

Lenke til kommentar

Herregud da... vis dette går under harrasment er det tåpelig, ingen kan tvinge han til og ikke grinde, om han vil drepe dine mobs så vel sucks to be you.

 

Selvfølgelig er det harrasment. Du ødelegger spillopplevelsen for andre spillere ved å provosere. Når han i tillegg gjør dette over to dager, så er det åpenbart at han skal rapporteres.

  • Liker 5
Lenke til kommentar

Du kan bare være glad du ikke er like hjerneskadet som han ;)

 

Jeg vet ikke hva det er med folk som deg som tror du kan slenge dritt om folk bare fordi "det er et forum".

 

 

 

PS. Lær deg å skriv før du kommer på et forum.

 

 

Jeg er ikke sint, bare veldig veldig skuffet.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...