Gå til innhold

Gran Turismo, knappene virker ikke


-kristoffer-

Anbefalte innlegg

Jeg har akkurat installert 1.02-patchen.

Og nå virker ikke lenger X, firkant og trekant som akselerer, brems og revers. Eneste som fortsatt virker er høyre analog stikke til akkelerere og brems.

 

Samme problem er diskutert her http://www.gamefaqs.com/boards/941103-gran-turismo-5/57268056 og her http://www.gamefaqs.com/boards/941103-gran-turismo-5/57291966

 

I tillegg er det noe rart med giret. Dette har plutselig blitt "analogt" slik at man kan gire flere trinn ved å trykke hardere på gir-knappen.

 

Det rarer er at når man trykker feks X så lyser det så vidt opp på den baren som indikerer gass, men bare litt helt nederst.

 

 

Tar gjerne imot en løsning på dette!

Videoannonse
Annonse

Folk sier det skal hjelpe å starte et løp i arcade. Evt. hoppe frem om tilbake mellom arcade og gt-mode. Se her:

 

http://www.gamefaqs.com/boards/941103-gran-turismo-5/57264851

 

Ikke at det er så veldig fristende å drive å hoppe frem og tilbake i dette spillet, så sinnsykt lang tid det tar å bare starte et løp.

 

Ærlig talt styns jeg utvikleren har unnskyld utrykket driti seg ut når vi må slite med problemer som dette.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...