Gå til innhold

Noen andre som spiller Company of Heroes Online?


Anbefalte innlegg

Hei-

jeg begynte for noen uker siden med den åpne betaen , ( gå på siden dems og lag en bruker konto så kan du laste ned og spille med en gang, spillet er i beta ennå men funker fint) og jeg liker spillet veldig godt, særlig helte karakterene, at man tar med erfaringen deres til neste kamp osv, jeg har en lvl 13 allied paratrooper , og mine favoritt helter er ett bk team lvl 2 og en anti tank kanon lvl 2, jeg har litt vansker med å levle dem fortere og tar gjærne imot tips på måter å få dem opp i lvl 5 fort på.

Endret av minimum payne
Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Hei-

jeg begynte for noen uker siden med den åpne betaen , ( gå på siden dems og lag en bruker konto så kan du laste ned og spille med en gang, spillet er i beta ennå men funker fint)

Har de åpnet betaen? o.O Var closed beta for 20'000 sist jeg sjekket.

Jeg laga meg iallefall en brukerkonto der og kunne laste ned med en gang og spille.

 

det virker som det er mye mer axis spillere som er høyere lvl enn allied, er det fordi tyskerne har så mye fete artillerier?

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...