Gå til innhold

Tanker rundt Lenovo IdeaPad U550 15,6" WXGA


Anbefalte innlegg

Lurte på å kjøpe meg ny Laptop for å erstatte den gamle som nå runder 4 år.

 

Ikke spesielt store krav, spille musikk, organisere og drive litt lett redigering av bilder, kjøre office pakken, samt se en film i ny og ne.

 

Pris 4-5k,

 

 

Trenger en maskin som i første omgang er stille, samt har ok batterilevetid. Helst over 3 timer. Normalt bruker jeg den kun hjemme plugget i veggen, men greit at en får brukt den noen timer dersom en skulle ta tog/buss.

 

 

Hørt at Lenove skal være ganske bra, så lurte på om denne duger, evt om det er bedre alternativer der ute, spesielt med tanke på støy og deretter batteri.

 

http://www.komplett.no/k/ki.aspx?sku=576944

 

 

Setter pris på all tilbakemelding

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Det finnes definitivt bedre maskiner der ute men det avhenger jo av hvor dårlig tid du har.

 

Hvis du følger med litt på weekend tilbud på Elkjøp/Lefdal eller Ukens tilbud på de ordinære webshopene rundt omkring så kan då få en mye bedre maskin til 5000kr, spesielt når vi snakker om maskiner med 15,6" skjermstørrelse.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...