Gå til innhold

Hjelp en nygebynner. PC innkjøp!


Anbefalte innlegg

Har sittet og glodd på ymse sider og finner stort sett ikke ut noe..

 

Så spør så ydmykt etter litt hjelp.. Min nåværende 3 år gammle data tok kveld for ikke så lenge siden, og tenkte å oppgradere litt, men spandere på meg full pakke kan man si.

 

Hadde ett system med GeForce 8800GT kortet, som stort sett var veldig bra men kabinett hadde for dårlig kjøling og ingen vifte på skjermkort så det selvantente under stress fra Bad Company 2..

 

Stort sett så søker jeg en erfaren bruker till å hjelpe meg å sette opp en pc (selvbygging ingen problem) til en 7-8000 (kan strekkes om kvaliteten er verd det) uten skjerm mus eller tastatur. Hoved-målet med dataen vill være WoW / Starcraft 2 / Bad Company 2,

 

Må peke ut at jeg kan absolutt ingenting om spesifikke forskjeller på AMD, GeForce etc og vilke komponenter som passer sammen..

 

Takk på forhånd!

-Purps.

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...