Gå til innhold

Kjøp av ny stasjonær pc


Anbefalte innlegg

Hallo:)

 

Jeg er en person med så godt som ingen kunnskap rundt det med hardware. Jerg har tenkt å bygge meg en stasjonær pc, som kan kjøre eks. age of conan på middels/lav grafikk, samtidig som msn/browser/spotify o.l.uten skjerm lagg. Vet ikke om det kreves mer om man kobler til 2. skjerm, men om det også hadde gått ann, hadde det vært bra. Jeg har muligens allerede skaffet meg et kabinett, samt harddisker. Jeg håper jeg kan strekke meg så langt ned i pris som mulig. Spørsmålet er da om dere kan komme med forslag til annet hardware jeg trenger, snillt om dere hadde lagt til linker pris, og kanksje linker til hvor jeg kan få kjøpt duppedittene;) takk.

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Her har du mye pc for penga. Husk å legge til:

 

"LEGG TIL Chieftec Smart Series 550W 500KR

http://www.amentio.no/Avdelinger/datautstyr/Strømforsyning/ATX/Chieftec-Smart-Series-GPS-550A---Strømfo-GPS-550A-1022085.aspxLEGG TIL

 

DVD BRENNER: 200kr

http://www.amentio.no/Avdelinger/datautstyr/CD/DVD/BLU-RAY/DVD-brenner/Sony-Optiarc-AD-5240S---Platestasjon---D-AD-5240S-0B-882475.aspx "

 

Totalpris: 6460

 

Du trenger kanskje ikke kjøpe kabinett og hdd. Da sparer du noen kroner og kommer da under 6000kr i totalpris.

Endret av Slaps'ærn
Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...