Gå til innhold

Ny telefon. n97, n97 mini, n900 eller Iphone 3gs.


JesperA

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse

Er i samme situasjon selv, skal ha ny mobil men har problemer med og bestemme meg.

Da N900 veier 181 g, blir denne enheten for tung for meg.Den er også særdeles "firkantet" i designet noe som ikke bidrar til og gjøre mobilen mere lommevennelig. Iphone er for meg helt uaktuelt.

Jeg selv står mellom N97 og N97 mini. Det er ikke mye som skiller disse telefonene HW messig.(32\8 GB lagring er selvfølgelig en vesentlig forskjell, samt forskjell på skjermene) Men det blir nesten et design spørsmål hva man velger.

Lenke til kommentar

Ja, du sier noe der. Var på elkjøp. Og de hadde ingen av de 3 nevnte telefonene, så jeg fikk ikke sett de i virkeligheten. Jeg bruker ikke musikk på mobilen, så minne trenger jeg ikke flust av. Hadde en n95 8gb før, og brukte max en gb.

 

N900 skal være mye grommere enn n97 når jeg leser om den, og om den veier 30g mer enn n97 spiller ingen rolle for meg egentlig. Det er jo en overkommelig pris på den også. 4800 kr.

 

Htc hero syntes jeg ikke vekket interesse. Ingen andre HTC'er heller.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...