Gå til innhold

Avbetaling på Alienware


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse

Jeg kjöpte min siste pc på kreditkort. Så betalte jeg bare 1000kr/mnd tilbake på det lånet der. Var ikke dyrt heller, ca 30kr i renter per mnd.

 

Og du må vel bestille alienware fra uk avdelingen hvis du skal ha dppet i europa.

Endret av pine
Lenke til kommentar
Dumt, enda en grunn til å hate Dell..

 

Hate Dell fordi du ikke kan opprette en avbetaling i USA?

Du vet hvordan avbetaling fungerer? Hvor lett tror du det er for en bedrift i USA å gjøre en kredittverding av deg?

 

Nei, om du absolutt må få til dette, så få deg et kredittkort. Men aller helst, spar opp pengene først.

Lenke til kommentar
Er det mulig å ha avbetaling på en alienware laptop hvis du bestiller fra USA, og skal bruke norsk kredittkort? Trenger svar fort!

Bare bruk et norsk kreditkort du, master eller lignende.

Hver månde får du en regning som har et minimums beløp du må betale. Så kan du betale inn som du vil.

Har ingen ting å si hvor du handler.

Lenke til kommentar
Billigere?

Dog med moms og frakt er det vel ikke så mye å spare

Sikkert at det er noen kroner billigere... Men ingen tanke på garanti i andre land vs Norge

 

Koster 25.000 i Norge, og 15.000 i USA, og siden min venn kjente en som var i USA nâ og kunne ta den med seg hjem til han tror jeg endelig pris fortsatt vil vaere betydlig lavere. Men Dell mâtte gjöre det veldig vanskelig â bestille.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...