Gå til innhold

problemer med innstalasjon av .net framework


neoman

Anbefalte innlegg

hei trenger .net framework 2.0 eller høyere for å innstalere aion online.

 

feilmeldingen jeg har fått under innstalasjon av .net framework når jeg prøvde å instalere aion.

 

Setup has detected that the publisher of file 'C:\DOCUME~1\VIKTOR~1\LOKALE~1\Temp\VSD31C.tmp\dotnetfx\dotnetfx.exe' cannot be verified.

 

See the setup log file located at 'C:\DOCUME~1\VIKTOR~1\LOKALE~1\Temp\VSD31C.tmp\install.log' for more information.

 

sendte da melding til support. og fikk beskjed om å prøve å innstalere .net framework 3.0 pcen min klarte ikke å innstalere det. feilmeldingen jeg fikk var det har oppstått et problem, og setup.exe må lukkes.

 

Noen som har noe greie på hvordan dette kan løses?

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse
Den nederste "WindowsXP-KB942288-v3-x86.exe"

 

Edit. hvis du får installert Windows Installer, så prøv Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1, som ligger rett under!

 

 

får innstalert windows installer.

men får samme problem som før når jeg prøver å innstallere .net framework 3.5 service pack 1. først prøver den å koble til server sier den prøver å koble til server forsøk 1/5

står på 0 MB hele tiden.

 

Syns dette er Merkerlig att pcen min ikke vil innstalere noen former for .net framework...

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...