Gå til innhold

You guessed it. Jeg trenger hjelp!


Anbefalte innlegg

Jeg har bare lyst til å sette sammen en siklebar PC, men innenfor en "MULIGHENS" pris ramme. For å få den baktanken "Men.. kanskje?" Hehe. :)

 

Alle beste CPU, GPU (Beste av det beste i SLI), RAM, MoBo, HDD (Trenger bare en raptor 10.000rpm for Windows, restenn for lagrining.), en super CD+DVD leser/brenner, en sinnsyk strømforsyning selvfølgelig. Forslag?

 

Og, forresten, jeg hadde en ekstern harddisk som plutselig sluttet å virka. Som jeg husker det, så dundret det fra Valhallalane, og en djevelsk, ondskapsful røyk steg og fra det som var nå er skjellet av en baby. Skjellettet sa "Tough fucking shit."

 

Oversettelese:

 

Prøvde å skru på, hørte bare BZZZZPSSPBPT og så røyk det. Koblet den eksterne dinsgesen fra hverandre, og prøvde å koble den "Eksterne Harddisken" I selveste PCën, men bare mer røyk!

 

3-4 år med arbeid, kunst, TV serier, pgrogrammer. Vær så snill prøv å hjelp.

 

 

 

 

-------------------------------

Zhinje Darfury - "Slowly, crawling. The misery is soon to forevermore dot out the sun. We must end ourselves."

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Spennende post med alle feil i regelboken :-)

 

Når det gjelder harddisken så er kanskje mulig å skaffe en lik som du kan bruke deler av til å redde innholdet på platen. Det går an å flytte over kretskortet og satse på at selve disken er intakt. Vær obs på at du trolig må finne en disk som er helt lik den du hadde. Selv om navnet utenpå er likt så kan den være laget av en annen fabrikant eller ha annen fysisk innmat.

Lenke til kommentar

Hei!

 

Emnetittelen i denne tråden er lite beskrivende for trådens innhold og det er derfor ingen god emnetittel. Jo bedre og mer beskrivende emnetittelen er, jo lettere er det for andre å skjønne trådens innhold og det vil være lettere å treffe den riktige forumbrukeren med det rette svaret. Ber deg derfor om å endre emnetittel. Vennligst forsøk å ha dette i tankene neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler.

 

Husk at en god emnetittel skal beskrive eller oppsummere hvilket problem du har - ikke at du har et problem. En god emnetittel skal heller ikke kun bestå av et produktnavn.

 

Bruk p_edit.gif-knappen i første post for å endre emnetittelen.

 

(Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Ikke kommenter dette innlegget, men p_report.gif gjerne dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet..)

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...