Gå til innhold
Trenger du hjelp med PCen? Still spørsmål her! ×

Ingen reaksjon i pcen


Anbefalte innlegg

Hei. pcen min har vært litt rar i det siste. det går fint ann og bruke den inne på pcen. men om jeg skrur den av så skjer det ingen ting.

 

Om jeg skru pcen av så starter pcen og gå. den bråker noe jevlig og cd romen står bare og blinker. har ikke i noe cd. og det er ingen reaksjon hverken musa eller tastaturet eller noe. Det har skjedd att jeg uheldigvis har klart og slått av pcen før men da kan den ha stått på lenge. f.rks etter 3 timer så plutselig reagerer den og pcen funker. da kommer den inn på xp. mens andre gangen så stod den mange timer. så slo jeg den av igjen og lot den stod litt. sp skurdde jeg på igjen så funka den etter 30 min.

 

Men nå skjedde det sammma igjen. jeg var ute også kom jeg tilbake.

trur det var en oppdatering som gjorde at pcen skrudde seg av og på.

 

men nå får jeg den ikke på igjen. det samme skjer den står bare og blinker og ikke noe kontakt med hverken musa,tastaturet eller skjermen!

 

er det noen som vet hva som er galt ??

 

blir veldig glad for alle svar :)

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...