Gå til innhold

Ny bærbar til surfing, iTunes og videoredigering


Anbefalte innlegg

Hei, jeg er på jakt etter ny bærbar, og har bitt meg litt fast i ukens tilbud på Komplett.

 

Et par ting jeg lurer på:

Har hørt Athlon-prosessorer er glad i strøm - gjelder det denne modellen også? Noen som har erfaring med støy og batterilevetid fra denne laptop-serien?

 

Det står den støtter opp til 8GB minne, men finner ingen 4GB DDR2-brikker til salgs gjennom prisguiden. Er det mulig den har fire minneslots (noe jeg tviler på), eller har butikker sluttet å selge 4GB-brikker? (Planlegger å skaffe Vista 64-bit hvis jeg finner så store brikker)

 

 

Hvis dere har noen andre forslag til maskin så er jeg åpen for det, gjerne billigere. :) Den skal brukes til surfing, iTunes, tv-serier og videoredigering, så den trenger litt minne, god skjermstørrelse (gjerne skarpere enn HPen jeg linket til) og passe stor harddisk så jeg slipper å slepe på eksterne disker.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...