Gå til innhold

Fortsette med iTunes eller gå over til Limewire?


Sebboo

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse

Det er to ting jeg anser som unødvendig å bruke tid på å laste ned piratkopier av.. Det er programmer og musikk. Når det gjelder programmer, så er det stor mulighet for at du vil finne et freeware program som tilfredstiller ditt behov. For musikk, så kan du få musikkfiler eller hele album til priser de fleste kan leve med. Eneste som kan gjøre prisen over det lommeboken kan tåle er grådighet. Mye vil ha mer vett du!

Lenke til kommentar

Bruker Frostwire når jeg trenger sanger, og hvis jeg laster ned virus eller lignende ting så blir de slettet rett etter de er ferdige.

Bruker man et greit antivirus trenger man ikke bekymre seg så mye vil jeg tro..

 

 

Men du kan jo prøve spotify da, virker ganske bra..

Lenke til kommentar

Har ikke brukt FrostWire eller LimeWire på en stund. Men når jeg testet dem bnegge, så var den eneste forskjellen fargen på selveste programvinduet. LimeWire har som du sikkert vet en lime grønn farge, mens FrostWire har en lys blå, eller mer kjent som Ice blue farge. Uten om det, kunne jeg ikke finne stort annet forskjell.

Lenke til kommentar

Limewire har både gratis og versjoner man må betale for.

Frostwire er gratis, så du får uansett det beste uten å måtte betale.

 

Man slipper den der irriterende greia som popper om om at det er kommet ny pro versjon man kan kjøpe.

 

Men de er så og si helt like.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...