Gå til innhold

Gjenopprette fabrikkinstillingene på Polar F6, mulig?


Anbefalte innlegg

Jeg kjøpte en Polar F6 her om dagen, og tok den med hjem. Dum som jeg var så slo jeg den på og stilte datoen, før jeg oppdaget at dette var damemodellen av klokka(jeg enset ikke det i butikken) Jeg tenkte da på å bytte den inn mot en herremodell, men prbolemet mitt er jo at jeg per definisjon har brukt klokka(har ikke brukt den til trening, bare stilt dato/tid og vekt+høyde) Er det noen mulig måte å få tilbakestilt alt slik at jeg kan få byttet den inn, eller må jeg bare leve med min idioti?

 

Har søkt rundt på andre foraer, men det er ikke noe hjelp å få. Intruksjonsboken sier ingen ting om dette, men jeg antar det er mulig.

Videoannonse
Annonse

http://www.heartratemonitor.co.uk/polar_hrm_reset.html

 

On most Polar heart rate monitors, it is possible to reset the unit by pressing and holding ALL available buttons, including the front button if it has one. Press and hold ALL buttons for 5 seconds. If you are lucky, everything will "light up" and all the display legends can be seen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...