Gå til innhold

Problemer med å overføre bilder fra Sony Ericsson S500i til dataen!


Anbefalte innlegg

Heisann! : D

 

Jeg har lyst til å overføre bildene jeg har tatt med mobilen min (Sony Ericsson S500i) til dataen, men jeg får det ikke til.

Jeg fikk med en USB-kabel, og når jeg plugget mobilen på dataen med usb-kabelen kom det opp en sånn "maskinvare funnet"-melding, og så installerte jeg en masse maskinvare-greier. Da jeg hadde installert alt som kom opp stod det at maskinvaren var installert og klar til bruk, så jeg trykket på "overfør filer" på mobilen, og dataen laget en sånn dinge-lyd.

Jeg åpnet Adobe Photoshop Album Starter Edition og trykket på Camera, Mobile Phone or Card Reader da jeg skulle åpne bildene (det stod i manualen til mobilen min at jeg kunne bruke det programmet til å hente bilder fra mobilen). Men der stod det bare <NONE DETECTED> i "get images from"-ruten, og selv om jeg trykket på "refresh list" kom det aldri opp noe annet.

 

Og på Min Datamaskin var det en F:-disk under Flyttbare Disker, men da jeg trykket på den stod det bare "Sett inn en disk i stasjon F:".

 

Noen som kan hjelpe? Takk på forhånd! : )

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...