Gå til innhold

CD-rommen åpner seg hvert 10. sekund...


lille1979

Anbefalte innlegg

Hei!

 

Jeg har en bærbar pc fra HP. Jeg har Windows Vista og Windows media player. Jeg har aldri hatt større problemer, men nå åpner cd-rommen seg hvert 10. sekund uansett hva jeg gjør. Den åpner seg også hvis jeg prøver å spille av noe med den. Har noen peiling på hva dette kommer av og hva jeg kan gjøre for å få slutt på det? Det første som slo meg er at jeg kan ha fått noe dritt på internett, men verken virusprogrammet mitt (Norton) eller Spybot finner noe.

Tusen takk!!!

 

Lille

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Det første jeg tenkte på var at dette var en liten inntrenger som skaper problemer for deg. Ta en scan med superantispyware, den tar det aller meste om det skulle være noe der.

 

Den andre muligheten er hardware-feil, at cd rom-en din er defekt. Jeg antar at maskina er relativt ny (siden du har vista), da dekkes dette av garanti og/eller forbrukerkjøpsloven.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...