Gå til innhold
Trenger du hjelp med PCen? Still spørsmål her! ×

Alle vifter går, men får No Signal på skjermen!


Anbefalte innlegg

Hei!

 

Er ny på bygging og har endelig klart å pakke sammen denne pcen min :)

 

Når jeg nå starter opp så går cpu-vifta, gpu-vifta, og begge de andre viftene jeg har i kabinettet, samt at den på lampa på hovedkortet lyser perfekt grønt. :)

 

 

Men jeg får ikke et jævla signal inn på skjermen!

 

Noen babla noe på en annen tråd at det kunne være prosessoren som ikke svarer.... hva gjør jeg isåfall med dette?

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse
Kan jo være at du har slått av skjermkortet ditt i bois. Prøv å ta UT skjermkortet og prøv å bruk det intregerte. Det som sitter i hovedkortet

 

Hehe..... gjorde vel sikkert tidenes noob tabbe :) Dere kommer ikke til å tro meg når jeg side det.... når jeg åpnet armen, og tok opp lokket der cpu`en skulle nedi... så sto det remove på det lokkket.... da fjernet jeg hele dritten... så armen hadde ingen låsefunksjon på cpu :) genialt! og det brukte jeg 4 timer på å finne ut av... :) systemet fungerer nå da! Det er virkelig ikke vanskelig å bygge selv! :)

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...