Gå til innhold

Ny tlf - kjapp & god på SMS & telefoni, Resten: ett fett


jocke

Anbefalte innlegg

Hei,

 

Har omtrent så lenge jeg kan huske brukt "smarttelefoner" av forskjellige slag (P900, P1i, Nokia Communicator, div. HTC). Jeg har nå kommet i et stadie hvor jeg omtrent har med meg laptop og iPod hvor enn jeg går, og er ikke i behov av en fancy telefon med en haug av funksjoner. Det siste året med P1i har jeg kanskje brukt kameraet 1 gang, og WLAN 2 ganger.

 

Det viktigste for meg nå er en liten og hendig telefon, med god batteritid, og som gjerne er mer enn normalt motstandsdyktig mot slitasje (f.eks. aluminium langs kantene). P1i har jeg brukt godt og hardt, og det kan knapt merkes.

 

Telefonen skal i utgangspunktet ikke brukes til mer enn SMS og telefoni, så batteritid og at den er slitasjedyktig, er mer viktig enn kamera, funksjoner & annet.

 

Vurderte en stund iPhone, men størrelse + at de har fjernet aluminiumskanten, gjør at jeg ikke ønsker å kjøpe den.

 

Prisklasse er ikke et spørsmål i første omgang.

Endret av jocke
Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...