Jeg bestillte denne prosessoren fra komplett tidlig eller ca midt i januar nå. Fikk den en av de siste dagene i januar. Selv om det sto at den var forventet 4. februar.
Jeg stakk bort på komplett nå og så de heller ikke nå hadde den på lager. Og den er nå 300 Kroner dyrere enn da jeg bestillte den.
Og jeg har ikke hørt om noen prosessor fra Intel i gjære, som kan beste denne. Så , ja. Men du får tenke litt på det. Men hvis du tenker lenge kanskje den stiger enda mer?
Jeg har alltid vært litt skeptisk til å bygge gamingrig i miditower. Men jeg leste litt om miditower og kjøpte
Endorfy ARX 500 AIR Mid Tower
Positivt overasket. Grei plass. Ledningene fra frontpanelet til hovedkortet, USB og USB-C var lang nok. Noe som var et problem på forrige PCen jeg bygde. (Fractal North Charcoal Black Mesh)
4 store vifter inkludert. Og prisen var rimelig.
Anbefales. Selv om jeg ikke er helt ferdig å bygge.
Edit: Ser Komplett fortsatt har en kampanje på dette Endorfy kabinettet. 999,- Kroner nå. Koster normalt 1245,-
Som jeg nevnte synes jeg dette Endorfy kabinettet er veldig fint.
Problemet med det Fractal kabinettet jeg nevnte var at USB ledningene fra frontpanelet var så korte at de sto å dro i kontakten på hovedkortet. Slik at den ble stående litt skjev.