Hei.
setter stor pris på om noen kan hjelpe meg.
spillet det gjelder er:
Red Alert Remastered.
laptop:
Rtx 4070
Intel 14900hx
16gb ram
Spillet oppfører seg merkelig. Har noen ganger samme fart som andre spillere. Som regel i starten i såfall. Mere tanks og soldater og bygninger, jo tregere går spillet.
Om jeg skal observere ett spill som på går, så er det start og stopp hvert andre sekund sirka. Trykker jeg da ctr+alt+del og er da ute av spillet men på skrivebord, så hører jeg spillet går 100% i bakgrunnen uten stopp. Jeg har nå hatt 3 laptoper og samme skjer med alle sammen. Testet i dag på Elkjøp med en annen maskin også og dens nett . Samme skjer der. Da jeg kom hjem i dag jeg fant ut att spillet går fint i bakgrunnen.
Før dette tenkte jeg først det var nettet mitt. Men det oppførte seg jo helt likt med nettet der og maskin med 4060 skjermkort.
noen som har en løsning?
på forhånd takk.
att.swbzlVOpAxQPdgAscEIAB02-cOGdSgQsR3QZ6AesHEs.mp4