Gå til innhold
  
      
  
  
      
  

Necrotes

Medlemmer
  • Innlegg

    35
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Nylige profilbesøk

529 profilvisninger

Necrotes sine prestasjoner

13

Nettsamfunnsomdømme

  1. Damn, litt tidligere enn meg ja. Får håpe ventetiden ikke blir alt for lang.
  2. Hva står bestillingstidpunket ditt som? Har 17:09 og ordren har ingen endring.
  3. Husker den ja, var bare 1 minutt etter kortene kom ut for meg, men vente tiden var dritt uansett. Får håpe det ikke blir så gale denne gangen.
  4. Akkurat det samme som skjedde med meg, BankID som saktet det ned, det må vel være ganske nytt, har aldri måtte brukt BankID før ved Vipps selv om det var snakk om mye penger. Ser din ordre har oppdatert seg på akkurat det samme tidspunktet også. Lykke til, får håpe at vi begge får den så raskt som mulig
  5. Ser at du bestilte det samme kortet som meg, og rundt den samme tiden, hva tid står det på ordren din? Står 30/01/2025 17:09 for meg.
  6. Sant nok med tanke på garantien, ser også at det står forventet levering torsdag 13.februar, så kunne evt kansellert hvis jeg ombestemmer meg. Tror jeg sitter å venter litt, verste liten så forsvinner den. Sitter med en 4090 så føles egentlig jævlig sløs ut å kjøpe en 5090, spesielt med tanke på hvor mye dyrere disse kortene er.
  7. Har en Gigabyte GeForce RTX 5090 Gaming OC 32GB liggende i handlekurven på Elkjøp, ser at noen her ikke har det beste synet på gigabyte, hvorfor?
×
×
  • Opprett ny...