Gå til innhold
  
      
  
  
      
  

Tommacool81

Medlemmer
  • Innlegg

    8
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Tommacool81

  1. Som de fleste spill så er det noen cut scenes i dette spillet også. Men ikke noe mer enn vanlig. Og det er lenge mellom hver. Og de varer ikke lenge. Så i dette spillet handler du om du liker game play som faktisk er der. Nei, det er ikke Call of Duty akkurat. Men jeg digger det! Og jeg er gammal gamer og. Men forstår at sniking, puzzles og litt action ikke er for alle, ei heller en bra historie med gode dialoger og godt stemmeskuespill. Indy her har alt dette. Og det passer meg utmerket. Spiller på PC og grafikk og ikke minst musikken er fantastisk! "...with nearly 4 hours of cutscenes". Ser heller et par Indy filmer ;)
  2. Virker som de fleste anmeldere er kjøpt og betalt. Selv "WAB" på Youtube synes gameplayet var clunky, kjedelig, irriterende og repeterende, men ha gav det en tommel opp pga. story og grafikk. Ser heller filma om jeg vil få min Indy nostalgi.
  3. At folk kjøper early access og "dilldall" vil jo bare øke prisene og gi oss spill med dårligere kvalitet. Hvis du kjøper et uferdig produkt og utviklerne tjener millioner på det har de ikke så veldig mye grunn for å fullføre arbeidet.
  4. Hvis jeg vil se en film, så fyrer jeg heller opp de 3 første filmene. Gameplayet i dette er jo sykt kjedelig = clunky melee combat (som Riddick spillet gjorde 10 x bedre), utrolig dum AI som ikke ser deg selv om du står rett foran dem, din kompanjong kan ikke dø, hvis du tar opp et våpen kan du ikke lade det og Indy kaster det fra seg om du skal klatre i en stige. Spillet spammer deg også med evig spawning av fiender om du går rundt og skyter, så du blir tvunget til å spille stealth. Det er også forresten kun en quick time event hvor du kan få "game over" om du ikke trykker (det er den scenen hvor du skal redde kompanjongen din på flyvingen). Dette er basically "filler gameplay" hvor hovedfokus er cutscenes og story. 20 % gameplay og resten cutscenes, quick time events eller walking simulator. Gørrkjedelig.
  5. Ville ikke brukt en glowing grappling hook om jeg var en tyv i natten
  6. Go woke, go broke. Når skal de lære? Jeg vil gjerne slippe å spille en lesbisk svart dame i alle spill. Ikke relatertbart. Merkelig markedsføring forresten. Men men, money talks. Snart er det marerittet over
×
×
  • Opprett ny...